ضمن تشکر از انتخاب سامانه مای كنترل

قوانین سایت

قوانین پشتیبانی

لطفا تمام قوانین و مقررات درج شده در سامانه ماي كنترل را بصورت کامل و با دقت فراوان مطالعه فرمایید و سپس اقدام به خرید و دانلود محصولات نمایید.

قوانین استفاده از سامانه ماي كنترل my-contorol.com

برای استفاده از نرم افزارهای موجود در سامانه ماي كنترل قوانین و شرایطی در نظر گرفته شده است که این قوانین، توافق نامه ای میان ما و شما خریداران و کاربران عزیز خواهد بود، لذا با توجه به اهمیت رعایت هر یک از آنها، انتظار می رود قوانین و بندهای ذیل را با دقت کامل مطالعه نمایید.

قبول قوانین جهت خرید از سامانه :


تمام کاربران برای خرید از سامانه باید دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

خرید و دانلود هر گونه نرم افزار از سایت به منزله آگاهی کامل شخص و قبول قوانین و مقررات سایت بوده و لذا تمام مشتریان موظف می باشند تا قبل از هر گونه ثبت سفارش و خرید نرم افزارهای موجود در سایت، قوانین مندرج شده در سایت را با دقت کامل مطالعه نمایند

و در صورتی که با تمام قوانین موافق هستند، اقدام به سفارش و خرید محصولات نمایند، در غیر این صورت سامانه هیچ گونه تعهدی به کاربران و خریداران نخواهد داشت.

بند اول – موارد کاربرد

الف – این سامانه یک سرویس کاملا عمومی می باشد که برترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای کنترل ، ردیابی ، مکان یابی و مانیتورینگ گوشی های هوشمند را برای والدین و کارفرمایان ارائه می دهد.

سامانه ماي كنترل تمام نرم افزارهای موجود را با در نظر گرفتن کلیه قوانین و مقررات مندرج در فضای تولید و تبادل اطلاعات دولت محترم جمهوری اسلامی ایران به کاربران خود ارائه می نماید که با تأیید کاربران با قوانین مندرج در این بخش نامه ها در اختیار آن ها قرار می گیرند.

و صرفاً جهت مدیریت فرزندان و دیگر افراد خانواده و در زمینه فرهنگ سازی ، آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها ، کنترل و ردیابی فرزندان و سالخوردگان و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

ب – موارد کاربرد این نرم افزارها تنها جهت مدیریت عمکلرد فرزندان در محیط بیرون از کانون گرم خانواده می باشد که هدف آن پیشگیری از آسیب های احتمالی به این عزیزان، خصوصاً در دنیای مجازی و مکان های اجتماعی شهر می باشد.

ج – جهت استفاده از نرم افزار ماي كنترل مد نظر داشته باشيد كه بدونه دسترسي به گوشي طرف مقابل امكانپذير نمي باشد

و نرم افزار در اصل آموزش کنترل و ردیابی است.

بند دوم – شرایط استفاده

الف – رضایت کامل شخصی که این نرم افزارها بر روی دستگاه وی نصب می شوند .

ب – برای نصب برنامه ها به منظور مراقبت از فرزندان زیر ۱۸ سال (در صورتیکه به سن قانونی نرسیده باشند)، والدین مجاز می باشند تا برنامه ها را بر روی دستگاه فرزند نصب و راه اندازی کنند.

ج – فقط سرپرست یا سرپرستان افراد سالخورده می توانند پس از آگاهی دادن به فرد، هریک از نرم افزارهای سامانه را برای وی راه اندازی نمایند.

بند سوم – امنیت حریم خصوصی

الف – چنانچه بعد از خرید و راه اندازی نرم افزارهای ماي كنترل بر روی دستگاه ها و ایجاد حساب کاربری شخصی، اگر به دلیل هرگونه سهل انگاری فرد در حفظ اطلاعات مربوط به پنل کاربری، اطلاعات شما توسط شخص ثالثی مورد سوء استفاده قرار گیرد، سامانه ماي كنترل هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت.

ب – در صورتیکه در هنگام نصب و راه اندازی نرم افزارها در گوشی و یا تبلت ها کلمه عبور خود را فراموش نمودید، سامانه ماي كنترل هیچ گونه تعهدی نصبت به بازیابی ایمیل و یا رمز عبور به کاربران را ندارد. پس به هنگام ثبت نام در برنامه ها از ایمیل های مطمئن و معتبر (واقعی) استفاده نمایید،

چرا که سامانه ماي كنترل هیچ گونه مسئولیتی در قبال بازیابی کلمه عبور شما به واسطه ایمیل سایرین و یا به طریق دیگر نخواهد داشت.

ج – توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرایند ثبت نام ها، دسترسی به پنل ها و اطلاعات شما تنها منوط به داشتن کلمه های عبوری خواهند بود که در زمان ثبت نام برای خود انتخاب کرده اید، از این رو حتما در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید ،

ضمناً دقت داشته باشید که این کلمه های عبور تنها توسط ایمیل هایی که به هنگام ثبت نام (در برخی از نرم افزارها) ثبت کرده اید در سایت اصلی نرم افزار قابل بازیابی خواهند بود.

بند چهارم – مقابله با تخلفات

الف – اطلاعات محرمانه نظیر نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهید چون مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر می باشد.

ب – مسئولیت هرگونه سوء استفاده از برنامه ها و تخلف در نحوه استفاده از آن ها به عهده کاربر می باشد و سامانه ماي كنترل هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

بند پنجم – خدمات و سرویس رسانی

الف – از آنجایی که اطلاعات مربوط به موقعیت و هویت گوشی شما و یا فرزندانتان توسط اینترنت به پنل های کاربری انتقال می یابد (در برخی از نرم افزارها) ، لازم است که جهت انتقال مستمر اطلاعات دستگاه ها به پنل های کاربری، حتما اینترنت دستگاه ها فعال باشند،

لذا سامانه ماي كنترل هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال فیلترینگ سایت ها و نرم افزارها، عدم انتقال اطلاعات به پنل های کاربری و نرم افزاری، اختلالات مخابراتی و اینترنتی و نداشتن دانش کافی فرد برای نصب و راه اندازی نرم افزارها بر روی گوشی های هوشمند را هرگز ندارد.

ب – درصورتی که به هر دلیل موفق به نصب برنامه ها بر روی دستگاه خود نشدید می توانید از خدمات نصب و راه اندازی حضوری و یا از راه دور توسط تیم پشتیبانی استفاده کنید که هزینه آن طبق تعرفه های تعیین شده، محاسبه و دریافت می گردد.

ج – حداکثر بازه زمانی نگه داری اطلاعات خرید شما بر روی سامانه آيدي پي ( ۲۴ ) ماه می باشد ، و به صورت دوره ای هر بیست و چهار ماه یکبار اطلاعات از روی سیستم آيدي پي حذف خواهند شد. جهت جلوگیری از حذف شدن اطلاعات با بهره گیری از بخش دانلود برنامه ها ، حتما تمام برنامه های خریداری شده از سامانه را دانلود نموده و بر روی کامپیوتر شخصی یا گوشی موبایل هوشمند خود از آنها نگهداری کنید.

بند ششم – شرایط پایان دادن به سرویس

الف – سامانه ماي كنترل می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همواره بر روی وب سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفتی داشته باشید می توانید از عضویت در این وب سایت انصراف دهید. تاریخ آخرین بروزرسانی و تغییرات قوانین سامانه در انتهای همین برگه قابل مشاهده می باشد.

ب – توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که تمامی نرم افزارهای خریداری شده از سامانه ماي كنترل ، هرگز دارای لایسنس (نسخه های حرفه ای) نبوده و در سایت های اصلی آن ها بصورت کاملا رایگان و با محدودیت های کاربردی و کاربری همراه می باشند.

لذا هزینه های پرداختی کاربران و خرید برنامه ها در ماي كنترل صرفا جهت معرفی برنامه ها، آموزش نصب و راه اندازی آن ها، رفع اشکالات احتمالی و پشتیبانی آموزشی و تعیین مدت زمان پشتیبانی آن ها می باشد که مبالغ پرداختی ، بسته به مدت زمان های درج شده در پشتیبانی هر نرم افزار تعیین شده است.

بند هفتم – عودت وجه

الف – از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از خرید هر برنامه با دقت خاصی تمام قوانین را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه فایل های دانلودی مانند کالاهای فیزیکی قابل مرجوع نیست.. بنابرین عودت وجه میسر نبوده و تنها در صورت تشخیص کارشناسان پشتیبانی سایت ماي كنترل انجام می شود.

ب – خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

ج – سامانه ماي كنترل نرم افزارهای حاضر را به همان شکلی که هستند و بدون هر گونه تعهدی ارائه می نماید و در مورد بلد نبودن شخص در خصوص نصب نرم افزار (آشنایی نداشتن کامل با گوشی های اندروید)، نصب نشدن نرم افزارها بر روی دیگر پلتفرم های اپل، آیفون، ویندوزفون و بلکبری (برنامه های موجود در سایت تماما برای پلتفرم اندروید می باشند و دیگر پلتفرم ها را به هیچ وجه پشتیبان نمی کنند)، ضعیف بودن نسخه اندروید (زیر نسخه های ۴٫۳)

قطع شدن خدمات سایت ها و نرم افزارهای خریداری شده، اختلال در ارسال و دریافت اطلاعات نرم افزارها، به روز نبودن برنامه های گوگل پلی دستگاه خریدار، رفع اشکالات و یا تطابق آن ها با نیازهای شما، رایگان بودن نرم افزارها در سایت های دیگر، درخواست سریع عودت مبلغ پس از خرید، هیچ گونه تعهدی به خریداران ندارد.

د – مبالغ پرداختی پس از گذشت ۲۴ ساعت بعد از خرید (ضمانت بازگشت وجه) و تحت شرایط ذکر شده “بند هفتم – ج” به هیچ عنوان عودت داده نمی شود. سامانه ماي كنترل مبلغ پرداختی شما را فقط و فقط جهت معرفی و ارائه نرم افزارها، آموزش نرم افزارها، پشتیبانی زمان دار جهت نصب و آموزش از خریداران دریافت می کند و هیچ گونه ارتباطی با سازندگان نرم افزارها چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور ندارد.

د – تمامی برنامه ها (طبق تشخیص کارشناسان پشتیبانی سایت) دارای ضمانت نامه بازگشت مبلغ پرداختی می باشند و مبلغ پرداختی فقط و فقط تا (۲۴ بیست و جهار) ساعت پس از خرید (طبق تاریخ و ساعت خرید از سایت) به حساب شما عودت می گردد. درخواست عودت مبلغ فقط تا ۲۴ ساعت پس از خرید اعتبار دارد و پس از آن مبلغ به هیچ وجه ممکن عودت داده نمی شود.

توجه مهم : لطفا هنگام درخواست عودت مبلغ حتما موارد زیر را ارسال نمایید.

۱ – شماره تراکنش (ضروری)*
۲ – شماره کارت پرداخت کننده (ضروری)*
۳ – تاریخ تراکنش (ضروری)*
۴ – نام پرداخت کننده (ضروی)*
د – خرید از سامانه و استفاده از سرویس های آن به معنی مطالعه کامل قوانین و موافقت با آنهاست.

شرایط و ضوابط پشتیبانی سایت مای کنترل:

سایت مای کنترل تمام تلاش خود را جهت بهبود عملکرد پشتیبانی و رضایت کاربران به کار گرفته و با ارزیابی های دوره ای سعی نموده که خدمات پشتیبانی خود را ارتقاء دهد.امیدواریم به یاری پروردگار این امر میسر گردد و رضایت شما کاربران گرامی همیشه در اولویت برای ما بوده است.

سایت مای کنترل از 2 طریق کاربران را پشتیبانی مینماید که به شرح ذیل است:

۱: پشتیبانی تلفنی

۲: پشتیبانی واتساپ

در هنگام خرید هر کاربر نسبت به نیاز خود میتوانید نوع پشتیبانی خود را انتخاب نماید.

و پشتیبانان مای کنترل نسبت به نوع پشتیبانی کاربر موظف به پاسخ گویی هستند.

و هر نوع پشتیبانی قوانین و شرایط خود را داراست.

قوانین پشتیبانی تلفنی:

کاربر از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۲۲:۰۰ میتواند با پشتیبانی تماس بگیرد،و باید هنگام تماس اطلاعات خرید خود را اعلام نماید {اطلاعات خرید مانند نام و نام خانوادگی یا ایمیل و نوع پنل(پایه تا طلایی)}

قوانین پشتیبانی واتساپ:

کاربر در طول ۲۴ ساعت میتواند از طریق واتساپ به پشتیبانی پیام بدهد و حداکثر زمان انتظار در واتساپ در طول روز10ساعت و در شب 12 ساعت  میباشد . و زمان انتظار از آخرین پیام کاربر محاسبه میگردد.

تمامی کاربران مجاز به پرسیدن یک سوال در طول روز  میباشند

شرایط لغو پشتیبانی:

۱: عدم رعایت قوانین پشتیبانی

۲:توهین ،تهدید،تهمت، به پشتیبان

۳:ارسال درخواست های خالی و هرزنامه

۴:به اشتراک گذاشتن نام کاربری و کلمه عبور به افراد غیر

۵:عدم رعایت اصول اخلاقی و شرعی در متن درخواست

۶:اتمام زمان پشتیبانی

در هر یک از موارد فوق سایت مای کنترل میتواند پشتیبانی کاربر را بدون اطلاع قبلی و به صورت یک طرفه لغو نماید

کاربرانی که پس از اتمام پشتیبانی به صورت مکرر از طریق تماس تلفنی یا واتساپ و یا تیکت درخواست ارسال نمایند و موجب اختلال و مزاحمت برای پشتیبانی شوند سایت مای کنترل میتواند حساب کاربری فرد خاطی را حذف نموده و ip کاربر را مسدود نماید

با تشکر مای کنترل