فراموشی رمز گوشی

برنامه باز کردن قفل گوشی

برنامه باز کردن رمز گوشی

گوشی ها ابزاری هستند که جایگاه خاصی در زندگی ما دارند. ما بسیاری از اطلاعات شخصی خود را در آنها ذخیره می کنیم. برای محافظت از اطلاعات شخصی رمزی را برای گوشی خود انتخاب می کنیم. حتما پیش آمده که رمز گوشی خود را فراموش کنید. با روش های بسیار ساده می توانید رمز گوشی خود را بازیابی کنید و اگر نتوانستید می توانید با بازگشت به تنظیمات کارخانه، رمز جدیدی برای گوشی خود انتخاب کنید. اما در این مورد تمام اطلاعات گوشی شما از بین خواهد رفت پس باید به دنبال برنامه ای برای باز کردن قفل گوشی باشید که اطلاعات شما حفظ شود. درست است که رمز باعث حفظ اطلاعات شخصی شما می شود اما گاهی رمز عاملی دردسر ساز است و شما قصد باز کردن قفل گوشی دیگران را دارید.

باز کردن قفل گوشی

گوشی وسیله ای شخصی است پس اطلاعات موجود در آن هم جنبه کاملا شخصی دارد و هرگونه استفاده از این اطلاعات عواقبی به همراه دارد. اما گاهی والدین وقتی با رمز گوشی فرزندان خود مواجه می شود احساس نگرانی می کنند و می خواهند از طریق باز کردن قفل گوشی به اطلاعات آنها دست پیدا کنند و کنترل بیشتری بر کارهای آنها داشته باشند. گاهی این احساس در همسران نیز ایجاد می شود و آنها احساسی خوشایندی به قفل گوشی همسر خود ندارند. همین دلایل سبب طراحی برنامه هایی برای باز کردن رمز گوشی دیگران شده است.

باز کردن رمز گوشی دیگرانشما نمی توانید گوشی همسر یا فرزند خود را مدت ها در دست بگیرید و برای باز کردن قفل گوشی آزمون و خطا کنید. پس باید به سراغ برنامه ای بروید که امکان بازکردن رمز گوشی را بدون نیاز به خود گوشی در اختیار شما بگذارد. شما با وجود چنین برنامه ای می توانید پس از باز کردن رمز گوشی به سراغ اطلاعات ذخیره شده در قسمت های مختلف گوشی بروید و نقش نظارتی خود را در خانه به خوبی ایفا کنید.
ما در سایت مای کنترل برنامه ای قرار دادیم که با استفاده از آن، بازکردن قفل گوشی به آسانی برای شما امکان پذیر می باشد. علاوه بر این، ما به شما اطمینان میدهم که با نصب این برنامه به جز شما هیچکس به آن اطلاعات دسترسی نخواهد داشت. این برنامه امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد:
 باز کردن قفل و رمز گوشی

• دسترسی بدون محدودیت به همه قسمت های گوشی
• بررسی اطلاعات خصوصی افراد بدون آگاهی آنها
• نظارت بدون محدودیت بر رفتار فرزندان و اطلاعات آنها
• امکان حذف اطلاعات از راه دور
• امکان کنترل تماس ها، پیامک ها و همه شبکه های مجازی

3 پاسخ
  1. عبدالحکیم گردهانی گفته:

    الگوی گوشی موبایل سامسونگ خودم را فراموش کرده ام
    چطوری باز کنم یا بشکنم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *