هک واتساپ

برنامه هک واتساپ یا آموزش هک واتساپ بدون کد  و همچنین برنامه هک واتساپ از راه دور چیزیست که این روزها خیلی ها به دنبال آن هستند و در موتورهای جستجو و فروشگاه های نرم افزار آن را جستجو میکنند.

هک واتس اپ با شماره و از راه دور چگونه امکان پذیر است؟

نرم افزار واتساپ از نظر امنیت رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است به طوری که آقای جان کوم مدیر واتساپ اعلام نموده به شخصی که بتواند واتساپ را هک کند ۱ میلیارد دلار جایزه میدهد.

هک واتساپ

امنیت واتساپ در چه حد است؟

واتس‌اَپ برای ایجاد ایمنی داد و ستدهای بین کاربران از روش رمزنگاری سرتاسر استفاده می‌کند. به گفته کارشناسان با این روش و در حالت عادی (یعنی بدون دخالت بدافزارها) فقط دو طرف گفتگو می‌توانند آنچه ارسال می‌شود را بخوانند. در این میان، حتی خود شرکت واتس‌اَپ قادر به خواندن آن نیست. این به علت آن است که پیام‌ها با یک قفل نرم‌افزاری محافظت شده‌اند و فقط فرستنده و گیرنده پیام کلید مخصوص بازکردن این قفل و خواندن آنها را دارند. برای حفاظت بیشتر، هر پیامی که فرستاده می‌شود قفل و کلید خودش را دارد. همه اینها به‌طور خودکار اتفاق می‌افتند و نیازی به انجام تنظیمات خاص یا چت مخفی برای امن بودن پیام‌ها نیست.امکان تأیید هویت دومرحله‌ای نیز از میانه آذر ۱۳۹۵ به واتس‌اَپ اضافه شد.

چگونه واتساپ توسط نرم افزار مای کنترل هک میشود؟

درسته اینجاست که باید بدانید چطوری واتساپ دیگران را هک کنیم بدونه دریافت و ارسال کد برای شخص مقابل؛

همانطور که میدانید چنانچه شخصی بخواهد وارد واتساپ ما شود واتساپ اتوماتیک ما را از واتساپ بیرون می اندازد و اجازه نمیدهد با یک شماره ۲ نفر از یک واتساپ استفاده نماید مگر با تایید مالک اصلی و به صورت واتساپ وب، که در واتساپ وب نیز اعلانی همیشه بالای صفحه گوشی هدف قرار میگیرد و هر لحظه تنها با یک کلیک دسترسی ما را قطع میکند.

هک واتساپ به صورت مخفی

ما از طریق نرم افزار مای کنترل کل گوشی هدف را در اختیار میگیریم که واتساپ هم جزو آن است بدونه اینکه شخص متوجه نفوذ به واتساپش شود ما فعالیت آن را در گوشی خود از راه دور زیر نظر میگیریم.

با کمک نرم افزار مای کنترل شخص به هیچ عنوان متوجه نخواهد شد که همزمان که او پیامی دریافت میکند شما نیز کپی آن پیام را مشاهده میکنید.

مزیت هک واتس اپ با نرم افزار مای کنترل چیست؟

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار مای کنترل برای هک واتس اپ این است که چنانچه گوشی هدف ما پیامی را دریافت کند و آن را حذف نماید ما قبل از حذف نمودن آن پیام توسط هدف کپی پیام را دریافت کرده ایم.

یعنی تفاوتی ندارد که پیام از گوشی هدف حذف شود یا خیر چون در لحظه ای که پیام دریافت میکند یک کپی برای ما ارسال میشود.

آیا شخص متوجه کپی یا هک واتساپ از راه دور  میشود؟

خیر

آیا پیامی که او هنوز مشاهده نکرده و ما مشاهده کنیم برای او سین یا مشاهده شده ثبت میشود؟

خیر

آیا واتساپ هدف حذف شود و مجددا نصب شود دسترسی ما قطع میشود؟

خیر

آیا فایلها و تصاویر و صدا ها نیز برای ما ارسال میشود؟

بله

آیا آموزش هک واتساپ داخل نرم افزار موجود است؟

بله

آیا هک واقعی واتساپ انجام میگیرید؟

خیر کپی اطلاعات واتساپ است

آیا نرم افزار هک واتس اپ رایگان است؟

خیر

برای هک واتس اپ بدونه کد و کاملا مخفی چه باید کرد؟

باید با کمک نرم افزار مای کنترل واتساپ را هک نمایید

جهت دانلود پنل هک کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *